Politický kontext soudní moci I. (2019)

Datum a čas konání: po 7.10.2019, 14:00
Místo konání: PF UK
Typ akce: Akademická činnost (zobrazit více)

Vážení přátelé a příznivci Common Law Society,

 

Katedra politologie a sociologie si pro Vás, ve spolupráci s Common Law Society, po roční pauze opět připravila předmět s názvem Politický kontext soudní moci I., který je garantovaný profesorem Janem Kyselou a vyučovaný docentem Janem Wintrem a doktorem Markem Antošem.
 
Zajímá Vás ústavní právo a chtěli byste do něj ještě více proniknout? Nebojíte se interaktivní výuky a práce ve skupinách? Chcete poznávat nálezy Ústavního soudu formou cvičného soudního řízení a hlubší diskuze z politicko-právního hlediska? Tento kurz je určen právě pro vás!
 
Předmět je otevřený pro studenty druhého až pátého ročníku, může být kvalitní přípravou na ústní zkoušku z ústavního práva pro druháky, či prohloubení znalostí pro studenty z vyšších ročníků. Podobně jako na výjezdních seminářích z ústavního práva, i pro tento kurz bude charakteristický malý počet účastníků ze všech ročníků, interaktivní forma výuky a osobní přístup vyučujících.
 
Sylabus a další informace k dispozici na: http://wintr.cz/index.php/pf-uk/politicky-kontext-soudni-moci-i.
 
Přihlašování probíhá od 10. 9. (10:00) do 23. 9. (12:00) na www.society.cz, přičemž studenti budou vyučujícími vybráni na základě motivačního dopisu (motivační dopis je součástí již zmíněného formuláře). Kdo byl vybrán, bude oznámeno dne 23. 9. 2019 ještě před zápisem předmětů. První seminář se bude konat 7. 10. 2019 od 14:00.
 
Z vaší účasti se budeme těšit!
 
 
Vaše Common Law Society

Generální partner

Partneři