JAZYKOVÉ KURZY

Common Law Society nabízí ve spolupráci s jazykovou školou Glossa kurzy cizích jazyků, které doplňují odbornou fakultní jazykovou výuku. Kurzy jsou otevřeny jak členům CLS, tak i ostatním studentům,

a jejich výuka probíhá přímo na půdě Právnické fakulty. Lektory jsou výhradně odborníci z již zmíněné jazykové školy, kteří mají s výukou bohaté zkušenosti a dokáží vyhovět veškerým specifickým potřebám a požadavkům svých studentů.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NÍŽE!

46524174_10155676428257821_8660984749919

PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ KLIKNĚTE NA KONKRÉTNÍ ÚROVEŇ JAZYKA

Vyučovanými jazyky v zimním semestru 2021/2022 jsou:

Francouzština – úroveň A0 a B1

Angličtina – úroveň B2 a C1

Němčina - úroveň A0 a B1

Všechny kurzy začínají v 18:00 a končí v 19:30.

Kurzy na úrovni A0 jsou určeny pro úplné začátečníky.

Jazyky jsou vyučovány jednou týdně po dobu 90 minut. Vedle samotné práce v hodině lektor studentům ukládá řadu domácích úkolů za účelem procvičení a osvojení si vyložené látky. Díky tomu, že každý kurz může navštěvovat maximálně třináct studentů (což je oproti běžné seminární výuce nevídaný nadstandard), se postupem času v každé skupině vytvoří kolektiv, ve kterém panuje příjemná atmosféra.

Přihlašování a organizace

Přihlašování probíhá vždy v prvních týdnech semestru prostřednictvím formulářů na webových stránkách CLS. Výsledky zápisů jsou rozesílány na základě naplnění jednotlivých kurzů. Samotná výuka probíhá po dobu deseti týdnů.

Upozorňujeme, že registrace na jazykový kurz je kompletní až po zaplacení kurzovného (od této chvíle máte při nadbytku zájemců jisté své místo na kurzu).

Platba

Cena za semestr výuky činí 1000 Kč pro členy CLS, 1 200 Kč pro nečleny.

Platby jsou přijímány formou převodu na účet (bližší informace budou zájemcům zaslány na e-mail). Pro možnost využití snížené ceny pro členy je nutno mít v okamžiku platby zaplacený členský příspěvek.

V případě dalších dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese jazyky@society.cz!