top of page

CLS ALUMNI PROGRAM

279670434_4958881094189833_4411095385152057097_n.jpg

S počátkem roku 2023 jsme se rozhodli znovu obnovit CLS Alumni Program.

 

O co jde?

Common Law Society je především o aktivních lidech, kteří se v průběhu svého studia rozhodnou udělat něco nad rámec běžných povinností studenta. Spolek tak představuje více než cokoliv funkční společenství, ze kterého vzešlo mnoho dobrých přátelství.

Naší vizí je vytvořit komplexní Alumni Program pro naše členy, kteří již studium zdárně ukončili. Nechceme, aby vše, co jsme během studentských let zažili, zmizelo v okamžiku, kdy obdržíme absolventský diplom.

 

Koho hledáme?

Pátráme po bývalých členech a členkách CLS, kteří by měli zájem být Alumni Programu součástí. Spolek má za sebou již bezmála 25 let působení, během kterých jeho řadami prošel nespočet zajímavých lidí. Mrzí nás, že současní studenti již málokoho z nich znají a chceme to změnit.

Zajímá nás, jak spolek vypadal v prvních letech, jak se v průběhu času měnil, či které akce a jak byly pořádány. Skrze Alumni Program se budou moci potkávat starší studenti s mladšími, absolventi se současnými členy a staří přátelé a spolužáci s těmi, s nimiž v průběhu let možná ztratili kontakt.

 

Jak to funguje?

Pokud se rozhodnete stát členem CLS Alumni Programu, vše, co je potřeba udělat, je vyplnit krátkou přihlášku níže na tomto webu. Tím budete zařazeni na náš CLS Alumni mailing list, skrze který Vás budeme jednou za čas informovat o akcích, které spolek v současné době chystá. Zároveň plánujeme příležitostně pořádat akce výhradně pro členy CLS Alumni programu. Na pořad dne přijdou různé PubQuizy, pikniky v létě a mnoho jiných aktivit. Uvědomujeme si, jak časově vytíženi můžete být. Nebojte se, CLS Alumni akcí bude několik do roka a o každé Vás řádně a v předstihu informujeme.

 

Znáte někoho, kdo je spolkovým Alumni a rád by byl zařazen do CLS Alumni mailing listu?

Napište nám, vítáme každou pomoc se sháněním Alumni kontaktů!

Těšíme se na Vás!

Jak se zapojit?

Pokud máte zájem o účast v CLS Alumni, můžete vyplnit elektronickou přihlášku níže. Poté Vás budeme kontaktovat a přidáme Vás do mailing listu, abyste nepřišli o žádné plánované CLS akce. ​

Přihláška CLS Alumni

Děkujeme za zájem o CLS Alumni program! Byli jste zařazeni na mailing list, prostřednictvím kterého Vás budeme informovat o nadcházejících akcích. Přejeme hezký den, Vaše CLS.

bottom of page