Moot Courty v akad. r. 2013/2014

Datum a čas konání: st 15.5.2013, 18:00, stránka akce na facebooku
Místo konání: Místnost č. 303
Typ akce: Akademická činnost (zobrazit více)

Prague Vis Moot Team a Common Law Society vás srdečně zvou na letošní přednášku o mezinárodních moot courtech v akademickém roce 2013/2014! Chcete vědět, jak můžete reprezentovat fakultu na mezinárodním poli proti univerzitám jako je Harvard nebo Yale? Přijďte a dozvíte se to!Během přednášky vás koučové a členové úspěšných týmů seznámí se vším, co je potřeba abyste se rozhodli, který moot je právě pro vás! V nabídce na příští rok nechybí mezinárodní obchodní či investiční arbitráž, lidská práva ani evropské právo!

Nevrtá vám hlavou, proč všichni účastníci těchto mootů o nich tvrdí, že to byla nejlepší zkušenost jejich studentského života? Přijďte se jich na to zeptat.. 

Akce se koná ve středu 15. 5. v 18:00 hodin v místnosti č. 303!

----------------------------------------------------

The Prague Vis Moot Team and the Common Law Society cordially invite you to the information meeting on the international moot courts in academic year 2013/2014! 

Do you want to know, how can you represent your law school on the international field against universities like Harvard or Yale? Come and see for yourself! 

During the lecture, the coaches and members of the successful teams will brief you on all there is for you to decide, which moot is the one for you! The moots for next year include international commercial or investment arbitration, human rights, European law and more! 

Are wondering why all the ex-mooties describe these moots as one of the best experiences of their student lives? Come and ask them.. 

We meet on Wednesday 15 May at 18:00 in room 303!

Generální partner

Partneři