Lonely Fresher Summer School 2016

Datum a čas konání: ne 24.7.2016, 00:00 – ne 31.7.2016, 00:00, stránka akce na facebooku
Místo konání: Špindlerův Mlýn, Patejdlova bouda
Typ akce: Letní školy Common Law Society (zobrazit více)

CO: Seznamovák pro budoucí studenty 1. ročníku PF UK
KDY: 24. 7. - 31. 7. 2016
KDE: Špindlerův Mlýn (Patejdlova bouda)
ZA KOLIK: 3.000,- Kč (soft all inclusive)
PRO KOLIK: 35 účastníků

ZAČÁTEK PŘIHLAŠOVÁNÍ: 15. 6. 2016 od 12:00

Unikátní seznamovací kurz studentského spolku Common Law Society nabízí studentům čerstvě zapsaným ke studiu na PF UK seznámit se se základními informacemi o studiu, fakultě, Praze a spoustě dalších důležitých oblastí.

Během jednoho týdne vás seznámíme s charakteristikou jednotlivých předmětů vyučovaných na fakultě, s potřebnými i nepotřebnými studijními materiály, s prací s informačním systémem, který vás bude provázet celým studiem na PF UK, apod. a poskytneme vám ty nejtajnější rady a tipy, jak si sestavit první rozvrh, jak rozložit zkoušky v rámci zkouškového období, kam zajít na nejlepší a nejlevnější oběd, kam na pivo, kde se v Praze ubytovat či jak studovat efektivněji a kvalitněji.

Kromě důležitých informací se můžete těšit i na turistiku a sportovní aktivity v krásné krkonošské přírodě, odreagování ve vířivce či sauně, turnaje v ping pongu, volejbalu/nohejbalu a rozmanité seznamovací hry. 

Ubytování ve tří- a čtyřlůžkových pokojích vybavených ložním prádlem a samostatnou koupelnou v rámci každého pokoje a 3 skvělá hlavní jídla denně jsou V CENĚ kurzu!

Tým organizátorů kurzu tvoří absolventi a studenti PF UK z různých ročníků studia, kteří vám poskytnou osobně získané zkušenosti a všechny tipy a nápady, které se jim povedlo během studia na fakultě či v zahraničí pochytit.

Unikátnost kurzu dotváří zapojení pedagogů PF UK, letos jmenovitě děkana PF UK profesora Jana Kuklíka, odborníka na právní dějiny, doktora Marka Antoše, odborníka na volební právo a průkopníka internetu v ČR, a docenta Jana Wintra, člena Legislativní rady vlády ČR a odborníka v oblasti teorie a filozofie práva. Páni akademici vám zábavnou formou nabídnou možnost nahlédnout do právní teorie i praxe v základních právních odvětvích na podkladu aktuálně řešených právních či politických otázek a podělí se rádi i o své vlastní zkušenosti z praxe i ze studia na PF UK a zahraničních univerzitách.

Pokud jste byli letos zapsáni ke studiu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, využijte této jedinečné příležitosti, abyste v říjnu nemuseli být LONELY FRESHEREM!

LFSS v 6 bodech:
1. horská chata 971 m n.m. v krásné krkonošské přírodě
2. 7 dní zážitků, zábavy, informací, vzdělávání, turistiky a her
3. vyučující PF UK, kteří se podělí o své zkušenosti
4. starší spolužáci, kteří vám prozradí i to, co není uvedeno v žádné informační brožuře
5. budoucí prváci, ze kterých se mohou v budoucnu stát i dobří přátelé
6. 3 hlavní jídla denně
+ jako bonus: vířivka, sauna, ping pong, volejbalový kurt

Co pro to musíš udělat? Stačí jen vyplnit formulář. 

Pro více informací piš své dotazy na lfss@society.cz

Těšíme se na tebe!

 

Tým Common Law Society

Přílohy

Generální partner

Partneři