top of page

ne 21. 8.

|

Patejdlova bouda

Seznamovák prváků Lonely Fresher Summer School

Tradiční letní seznamovák studentského spolku Common Law Society nabízí studentům čerstvě přijatým ke studiu na PF UK možnost seznámit se se základními informacemi o systému studia, rozvrhu, fakultě samotné, Praze a spoustě dalších důležitých věcí!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Seznamovák prváků Lonely Fresher Summer School
Seznamovák prváků Lonely Fresher Summer School

Čas a místo

21. 8. 2022 18:00 – 28. 8. 2022 9:00

Patejdlova bouda, Špindlerův Mlýn 83, 543 51 Špindlerův Mlýn, Česko

O události

KDY: 21. 8. – 28. 8. KDE: Špindlerův mlýn – Patejdlova bouda CENA: 3.600,- Kč (soft all inclusive) Kapacita: 30 účastníků

Tradiční letní seznamovák studentského spolku Common Law Society nabízí studentům čerstvě přijatým ke studiu na PF UK možnost seznámit se se základními informacemi o systému studia, rozvrhu, fakultě samotné, Praze a spoustě dalších důležitých věcí, a samozřejmě také poznat budoucí spolužáky a pedagogy ještě před začátkem studia!

Během jednoho prázdninového týdne uprostřed krkonošských lesů vás seznámíme s charakteristikou jednotlivých předmětů, s potřebnými i nepotřebnými studijními materiály či s prací se studijním informačním systémem. Poskytneme vám rady a tipy, jak rozložit zkoušky v rámci zkouškového období, jak studovat efektivněji a kvalitněji, co se dá všechno stihnout při studiu, jak se dá studovat v zahraničí, nebo jak získat praxi v advokátních kancelářích. Také se dozvíte, kam zajít na nejlepší a nejlevnější oběd a na pivo v okolí fakulty, či kde se v Praze ubytovat. Zkrátka se budeme snažit odpovědět na cokoliv dalšího, co vás samotné bude zajímat.

Kromě důležitých informací se samozřejmě můžete těšit i na různé sportovní aktivity, ping pong, petanque, ale také na rozmanité pohybové i slovní seznamovací hry.

Tým organizátorů kurzu tvoří studenti PF UK z různých ročníků studia, kteří vám poskytnou osobně získané zkušenosti a všechny tipy a nápady, které se jim povedlo během studia na fakultě či v zahraničí pochytit.

Unikátnost kurzu dotváří zapojení pedagogů PF UK, kteří vám zábavnou formou nabídnou možnost nahlédnout do právní teorie i praxe v základních právních odvětvích a podělí se rádi i o své osobní názory a vlastní zkušenosti z praxe i ze studia na PF UK.

LFSS v 5 bodech: 1. horská chata v krásné krkonošské přírodě 2. 7 dní zážitků, zábavy, informací, vzdělávání, turistiky a her 3. vyučující PF UK, kteří se podělí o své zkušenosti 4. starší spolužáci, kteří vám prozradí i to, co není uvedeno v žádné informační brožuře 5. budoucí prváci, ze kterých se mohou stát dobří přátelé Bonus: sauna, ping pong, volejbalový kurt

Pokud jste byli letos zapsáni ke studiu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, využijte této jedinečné příležitosti, abyste v říjnu nemuseli být LONELY FRESHER!

Pro více informací piš na lfsscls@gmail.com

Těšíme se na tebe!

PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE: https://1url.cz/4r1Dg

Sdílej na sociálních sítích

bottom of page