top of page

pá 25. 2.

|

Apartmány Dalov

Předklauzurní příprava: Ústavní právo

Jednou z novinek, které přináší nová akreditace, je také výzva v podobě klauzurní práce z ústavního práva. Spolek Common Law Society se proto rozhodnul nabídnout studentům druhého ročníku alternativní možnost studia na tuto novou zkoušku – Předklauzurní přípravu z ústavního práva.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Předklauzurní příprava: Ústavní právo
Předklauzurní příprava: Ústavní právo

Čas a místo

25. 2. 2022 16:00 – 27. 2. 2022 10:00

Apartmány Dalov, Dalov 72, 785 01 Šternberk, Česko

O události

Během posledního únorového víkendu na Vás čeká možnost společného intenzivního ústavněprávního soustředění. S tipy a triky, jak pracovat s judikaturou a předpisy během klauzurní práce, vám budou k dispozici naši hosté – prof. Jan Wintr a dr. Karel Řepa. Ti mimo jiné přislíbili, že si pro vás připraví cvičná zadání klauzurní práce, které budete na místě mít příležitost společně řešit a rozebírat. Součástí programu bude také možnost zúčastnit se výletu po okolí.

Pokud se tedy chcete na klauzurní práci z ústavního práva připravovat společně s dalšími studenty, neváhejte se přihlásit!

Přihlašovací formulář: https://forms.gle/tKLCXthdpdCajGwj7 (přihlášeným bude rozeslán email s bližšími informacemi ohledně organizace a platby nejpozději do 4 dnů)

KDE: Apartmány Dalov, Šternberk KDY: 25. – 27. února KAPACITA: 35 účastníků CENA: 1350,- Kč (1150,- Kč pro členy spolku). V ceně je zahrnuto jídlo a ubytování. JÍDLO: Přímo do místa ubytování nám bude každý den dováženo jídlo z nedaleké restaurace, počínaje páteční večeří, až po nedělní snídani formou švédských stolů, včetně nápojů. Studentům bude po přihlášení dáno na výběr. DOPRAVA: Doprava není zahrnuta v ceně, účastníkům bude v rámci informačního emailu zaslán „doporučený spoj“. KORONAVIROVÁ OPATŘENÍ: Na akci budou dodržována aktuální opatření pro hromadné akce, která budou v době konání nastavena pandemickými pravidly. V současnosti se jedná o nutnost prokázat se prodělanou nemocí či dokončeným očkováním. Nad rámec toho budeme v zájmu bezpečnosti účastníků požadovat také negativní test. Děkujeme za pochopení.

Sdílej na sociálních sítích

bottom of page