top of page

pá 17. 2.

|

Slavíkov

Předklauzurní příprava z ústavního práva

Obáváte se novinky v podobě klauzurní práce z ústavního práva? Common Law Society vám přináší možnost, jak se na ni připravit spolu s dalšími spolužáky!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Předklauzurní příprava z ústavního práva
Předklauzurní příprava z ústavního práva

Čas a místo

17. 2. 2023 16:00 – 19. 2. 2023 15:00

Slavíkov, Dlouhý, 582 63 Slavíkov, Česko

O události

Co?

Nová akreditace přináší nové výzvy, klauzurní práce z ústavního práva je jednou z nich. 

Common Law Society tak letos, stejně jako minulý rok, nabízí studentům alternativní možnost, jak se na tuto výzvu připravit, a to s pomocí těch nejlepších z nejlepších. Naše pozvání přijali prof. Wintr a dr. Karel Řepa, kteří vám představí podobu a podmínky klauzurní práce, naučí vás efektivně číst judikaturu a jiné předpisy a v neposlední řadě budeme společně pracovat na vzorových klauzurních pracích, které si pro vás naši hosté připravili.

Dále, pokud budete mít zájem, vám naši hosté zodpoví vaše případné dotazy k loňským zadáním, která studentům posílal emailem doc. Antoš (https://pfuk.cz/klp-up-2022). Doporučujeme si klauzury z loňského roku projít ještě před naším soustředěním, abyste z něj vytěžili maximum a předešli všem nedorozuměním. 

Kdy?

Předklauzurní příprava se bude konat o víkendu 17.- 19. 2. 2023.

Kde?

Naše víkendové soustředění se uskuteční v krásném prostředí CHKO Žďárské vrchy. Ubytovaní budeme s plnou penzí v Konferenčním centru Immanuel (https://immanuel.cz/cz).  Součástí našeho soustředění bude i dobrovolný výlet po okolí.

Cena? 

1700 Kč pro členy CLS, 1800 KČ pro nečleny.

Kapacita?

22 osob.

Pokud se tedy chcete na klauzurní práci z ústavního práva připravovat společně s dalšími studenty, neváhejte se přihlásit! 

 

Přihlášeným bude rozeslán email s bližšími informacemi ohledně organizace a platby nejpozději do 4 dnů.

Sdílej na sociálních sítích

bottom of page