top of page

ne 30. 7.

|

Strážné

Lonely Fresher Summer School 2023

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Lonely Fresher Summer School 2023
Lonely Fresher Summer School 2023

Čas a místo

30. 7. 2023 12:00 – 06. 8. 2023 12:00

Strážné, Strážné 32, 543 52 Strážné, Česko

O události

Seznamovák prváků Lonely Fresher Summer School

KDY: 30. 7. – 6. 8. KDE: Strážné – Horská bouda Zvonařka CENA: 4.950,- Kč (soft all inclusive) Kapacita: 33 účastníků

Tradiční letní seznamovák studentského spolku Common Law Society nabízí studentům čerstvě přijatým ke studiu na PF UK možnost seznámit se se základními informacemi o systému studia, rozvrhu, fakultě samotné, Praze a spoustě dalších důležitých věcí, a samozřejmě také poznat budoucí spolužáky a 

pedagogy ještě před začátkem studia!

Během jednoho prázdninového týdne uprostřed krkonošských lesů vás seznámíme s charakteristikou jednotlivých předmětů, s potřebnými i nepotřebnými studijními materiály či s prací se studijním informačním systémem. Poskytneme vám rady a tipy, jak rozložit zkoušky v rámci zkouškového období, jak studovat efektivněji a kvalitněji, co se dá všechno stihnout při studiu, jak se dá studovat v zahraničí, nebo jak získat praxi v advokátních kancelářích. Také se dozvíte, kam zajít na nejlepší a nejlevnější oběd a na pivo v okolí fakulty, či kde se v Praze ubytovat. Zkrátka se budeme snažit odpovědět na cokoliv dalšího, co vás samotné bude zajímat.

Kromě důležitých informací se samozřejmě můžete těšit i na různé sportovní aktivity, fotbálek, kulečník, ale také na rozmanité pohybové i slovní seznamovací hry.

Tým organizátorů kurzu tvoří studenti PF UK z různých ročníků studia, kteří vám poskytnou osobně získané zkušenosti a všechny tipy a nápady, které se jim povedlo během studia na fakultě či v zahraničí pochytit.

Unikátnost kurzu dotváří zapojení pedagogů PF UK, kteří vám zábavnou formou nabídnou možnost nahlédnout do právní teorie i praxe v základních právních odvětvích a podělí se rádi i o své osobní názory a vlastní zkušenosti z praxe i ze studia na PF UK.

LFSS v 5 bodech: 1. horská chata v krásné krkonošské přírodě 2. 7 dní zážitků, zábavy, informací, vzdělávání, turistiky a her 3. vyučující PF UK, kteří se podělí o své zkušenosti 4. starší spolužáci, kteří vám prozradí i to, co není uvedeno v žádné informační brožuře 5. budoucí prváci, ze kterých se mohou stát dobří přátelé

Bonus: fotbálek, kulečník, volejbalové hřiště

Pokud jste byli letos zapsáni ke studiu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, využijte této jedinečné příležitosti, abyste v říjnu nemuseli být LONELY FRESHER!

Pro více informací piš na lfsscls@gmail.com

Těšíme se na tebe!

Sdílej na sociálních sítích

bottom of page