Workshop Moot Tasting

Datum a čas konání: ne 14.10.2018, 14:00, stránka akce na facebooku
Místo konání: Právnická fakulta UK
Typ akce: Akademická činnost (zobrazit více)

KAPACITA NAPLNĚNA (je možné přihlásit se jako náhradník, náhradníci se mohou účastnit semináře, bohužel nemůžeme zaručit, že budou v roli counselu v závěrečném Mootu).

 

Baví Vás praktická výuka? Chtěli byste kromě rozlišování mezi materiální a formální definicí veřejné správy taky umět napsat přesvědčivou žalobu? Pokud ano, tak pro Vás máme nabídku.
Víme, že spousta z Vás přemýšlí o tom, že si vyzkouší moot court, ale bojí se závazku na několik měsíců. Rozhodování je o to těžší, že ani dopředu nevíte, jestli Vás to bude bavit. Právě proto jsme ve spolupráci s Vis Moot týmem připravili Moot Tasting, kde si účast na mezinárodním moot courtu stihnete vyzkoušet za jediné odpoledne. 
Účast nevyžaduje žádnou předchozí přípravu a je otevřena všem od druhého ročníku výš. Moot Tasting probíhá v angličtině formou workshopu, kde si v týmu vyzkoušíte analýzu modelového případu, přípravu argumentace a její ústní prezentaci před tribunálem. Pokud zjistíte, že Vás to baví, nic Vaší účasti na opravdovém moot courtu už nebude bránit.

Workshop se koná 14. října 2018 od 14:00 do 18:00 přímo na Právnické fakultě.
Pro účast je nutné se přihlásit, kapacita činí 16 lidí. 

Budeme se těšit!

Common Law Society

 

Generální partner

Partneři