Workshop: Role právníků v M&A transakcích

Datum a čas konání: čt 4.4.2019, 18:00
Místo konání: č 412, PF UK
Typ akce: Akademická činnost (zobrazit více)

KAPACITA NAPLNĚNA

Vážení příznivci Common Law Society,

 
pro neutuchající zájem z minulých let jsme si pro vás ve spolupráci s advokátní kanceláří Skils opět připravili workshop týkající se fúzí a akvizicí. Workshop povede JUDr. Ing. Karel Dřevínek, LL.M., Ph. D., partner této advokátní kanceláře. Po workshopu bude prostor na číši vína. 
 
Co?
Tohle se ve škole nenaučíte! Workshop Vám pomůže pochopit základní principy transakcí, jejich jednotlivé fáze a roli kterou mají transakční právníci. Fúze splynutím, akvizice, obchodní závod - chcete těmto abstraktním pojmům přiradit konkrétní obraz? Neváhejte a přijďte! Workshop je vhodný jak pro studenty všech ročníků.
 
Kdo?
Workshopem Vás provede partner Karel Dřevínek, Band 1 právník v rámci hodnocení Chambers and Partners. Pan doktor se účastnil mnoha významných projektů a o svoje zkušenosti se rád podělí právě s Vámi.
 
Kde a Kdy?
Workshop se uskuteční 4. 4. 2019 od 18:00  v místnosti č. 412 v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Vzhledem formátu akce a limitované kapacitě místnosti je počet omezen na 20 účastníků.
 
Neváhejte a přihlaste se! 
 
 
Vaše Common Law Society

Generální partner

Partneři