Týden zdraví a kurzy první pomoci na PF UK

Datum a čas konání: út 15.4.2014, 15:00 – st 23.4.2014, 20:00
Místo konání: PRF UK
Typ akce: Jazykové kurzy (zobrazit více)

Zúčastněte se Týdne zdraví na Právnické fakultě! 

V rámci akce nabízíme prohlídku záchranných vozů Zdravotnické záchranné služby či zajímavou přednášku na téma střetu zdravotních a právních aspektů poskytování rychlé lékařské pomoci přímo od ředitele Záchranné služby. Dále je na programu přednáška o všem, co se týká dárcovství krve, pod vedením zástupkyně Červeného kříže v Praze. Navíc nabízíme jedinečnou příležitost: kurzy první pomoci pod vedením autorizovaného instruktora! Absolventi kurzů obdrží certifikát. Možnost účasti v kurzech je zdarma.

15. dubna v 15.00 - 16.00 vás zveme na prohlídku záchranných vozů a vybavení Zdravotnické záchranné služby. Vozy budou přistaveny před fakultu. 

1. blok - 16.00 MUDr. Zdeněk Schwarz, ředitel Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, pohovoří na téma Střet zdravotních a právních aspektů výkonu a poskytování služeb rychlou lékařskou pomocí, systém randevouz rychlé pomoci, funkce malého vozu, vybavení vozu. Bude následovat diskuse. Přednáška probíhá v místnosti č. 38. 

2. blok - na přednášku MUDr. Schwarze naváže paní Jaroslava Marková z Červeného kříže v Praze, která zodpoví otázky týkající se dárcovství krve. Rektor UK Tomáš Zima vyhlásil Blood Donating Challenge, kterou tímto podporujeme. 

3. blok - Pod vedením autorizovaného instruktora Pavla Houdka nabízíme ZDARMA kurzy první pomoci. Absolventi kurzu obdrží certifikát. Instruktor má řadu zkušeností, kurzy jsou vedeny interaktivně s maximálním užitkem pro praxi. Je vypsáno několik termínů, každý s maximální kapacitou 16 účastníků. V případě zájmu o jiný termín se neváhejte na nás obrátit a najde-li se dost zájemců, je možné vypsat i další kurzy. Délka kurzu je 3 hodiny. Hlaste se na mail tyden.zdravi@gmail.com a uveďte vámi preferovaný termín. Nyní jsou k dispozici tyto:
16.4. od 16.00
17.4. od 15.00
22.4. od 18.00 - obsazen!
23.4. od 18.00

Foto & video z akce:

MUDr. Zdeněk Schwarz - Střet zdravotních a právních aspektů výkonu a poskytování služeb rychlou lékařskou pomocí
Přidáno 16.4.2014 / Celkem 5 fotek

Generální partner

Partneři