Letní škola sportovního práva

Datum a čas konání: pá 9.9.2016, 09:00 – ne 11.9.2016, 18:00
Místo konání: Právnická fakulta Univerzity Karlovy
Typ akce: Letní školy Common Law Society (zobrazit více)

KAPACITA BYLA NAPLNĚNA!!!!!
 
 
Vážení příznivci Common Law Society, 
 
rádi bychom Vás tímto pozvali na historicky první letní školu sportovního práva, kterou náš spolek pořádá ve spolupráci s mezioborovým centrem pro rozvoj právních dovedností PF UK a která bude pořádána pod záštitou děkana PF UK prof. JUDr. Jana Kuklíka, DrSc. Sportovní právo, nebo možná spíše právo a sport, je disciplína, která s rostoucím vlivem mezinárodních, ale i národních sportovních organizací stále více nabírá na důležitosti a které se zejména u našich západních sousedů dostává mnoho pozornosti. 
 
Proto jsme se rozhodli uspořádat letní školu sportovního práva, jejímž cílem je zejména předestřít ty nejpalčivější problémy ve světě sportu a práva, a prostřednictvím přednášek, seminářů a workshopů, které budou vedeny našimi váženými hosty, se pokusit najít pro tyto problémy řešení. Program bude dále obohacen také o exkurzi, na jejíž realizaci stále pracujeme; informace o ní budou účastníkům zaslány hned, jak bude potvrzena.  

Mezi naše vážené hosty patří: 

 
JUDr. Gerhardt Bubník, LL.M.
JUDr. Pavel Hamerník, Ph.D.
Mgr. Markéta Haindlová, LL.M.
JUDr. David Kohout, Ph.D.
Mgr. Vít Kučera
Mgr. et Mgr. Liběna Šrámková, LL.M.
 
Maximální počet účastníků je omezen a přihlášení na letní školu není podmíněno žádnou platbou. Účastníci budou vybráni pouze na základě rychlosti svého přihlášení. Z vaší účasti se budeme velmi těšit. 
 
Vaše Common Law Society
 
 

Foto & video z akce:

Letní škola sportovního práva
Přidáno 13.11.2016 / Celkem 1 fotek

Generální partner

Partneři