Letní škola sportovního práva

Datum a čas konání: pá 9.9.2016, 09:00 – ne 11.9.2016, 18:00
Místo konání: Právnická fakulta Univerzity Karlovy
Typ akce: Common Law Society Summer School: View from a Mountain (zobrazit více)

KAPACITA BYLA NAPLNĚNA!!!!!
 
 
Vážení příznivci Common Law Society, 
 
rádi bychom Vás tímto pozvali na historicky první letní školu sportovního práva, kterou náš spolek pořádá ve spolupráci s mezioborovým centrem pro rozvoj právních dovedností PF UK a která bude pořádána pod záštitou děkana PF UK prof. JUDr. Jana Kuklíka, DrSc. Sportovní právo, nebo možná spíše právo a sport, je disciplína, která s rostoucím vlivem mezinárodních, ale i národních sportovních organizací stále více nabírá na důležitosti a které se zejména u našich západních sousedů dostává mnoho pozornosti. 
 
Proto jsme se rozhodli uspořádat letní školu sportovního práva, jejímž cílem je zejména předestřít ty nejpalčivější problémy ve světě sportu a práva, a prostřednictvím přednášek, seminářů a workshopů, které budou vedeny našimi váženými hosty, se pokusit najít pro tyto problémy řešení. Program bude dále obohacen také o exkurzi, na jejíž realizaci stále pracujeme; informace o ní budou účastníkům zaslány hned, jak bude potvrzena.  

Mezi naše vážené hosty patří: 

 
JUDr. Gerhardt Bubník, LL.M.
JUDr. Pavel Hamerník, Ph.D.
Mgr. Markéta Haindlová, LL.M.
JUDr. David Kohout, Ph.D.
Mgr. Vít Kučera
Mgr. et Mgr. Liběna Šrámková, LL.M.
 
Maximální počet účastníků je omezen a přihlášení na letní školu není podmíněno žádnou platbou. Účastníci budou vybráni pouze na základě rychlosti svého přihlášení. Z vaší účasti se budeme velmi těšit. 
 
Vaše Common Law Society
 
 

Foto & video z akce:

Letní škola sportovního práva
Přidáno 13.11.2016 / Celkem 1 fotek

Generální partner

Partneři