KS: Zuzana Vikarská - PF UK jako odrazový můstek na Oxford (či jinam)

Datum a čas konání: st 13.4.2016, 20:00, stránka akce na facebooku
Místo konání: Kavárna hotelu Central (Rybná 8)
Typ akce: Kavárenské semináře (zobrazit více)

Vážení příznivci Common Law Society,

přijměte pozvání na kavárenský seminář se Zuzkou Vikarskou, absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a University of Oxford, který se uskuteční netradičně ve středu 13. dubna 2015 od 20:00 v kavárně hotelu Central (Rybná 8, Praha 1).

Přemýšleli jste již o tom, co budete dělat, až dokončíte PF UK? Zvažovali jste navazující studium v zahraničí? Zajímá Vás, jaké možnosti se v tomto směru právníkům nabízejí? Chtěli byste vědět, kdy a kam se hlásit a kde žádat o stipendium? A jaké že je studium v Oxfordu? Je PF UK pevný odrazový můstek? Zuzka Vikarská si před několika lety kladla stejné otázky, našla na ně odpovědi a nyní je držitelkou prestižního titulu MJur z University of Oxford, kde nadále pokračuje v doktorském studijním programu.

V rámci kavárenského semináře se Zuzka Vikarská podělí o své názory na studium zahraničí i další související otázky dle vašich preferencí. Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost získat nejenom cenné informace, ale i inspiraci a motivaci pro Vaše vlastní budoucí plány.

Budeme se těšit z Vaší účasti,

Common Law Society

Foto & video z akce:

KS : Zuzana Vikarská - PF UK jako odrazový můstek na Oxford (či jinam)
Přidáno 14.4.2016 / Celkem 14 fotek

Generální partner

Partneři