Jazykové kurzy CLS - LS 2019

Datum a čas konání: ne 10.2.2019, 18:00
Místo konání: Právnická fakulta Univerzity Karlovy
Typ akce: Jazykové kurzy (zobrazit více)

Vážení přátelé a příznivci Common Law Society,

opět jsme pro Vás ve spolupráci s jazykovou školou Spěváček připravili jazykové kurzy přímo na půdě Právnické fakulty UK. Navštěvovat opět můžete lekce francouzštiny a němčiny. Neváhejte a využijte tuto skvělou možnost, jak si za jedinečnou cenu zlepšit cizí jazyk!


Pro letní semestr 2019 stále nabízíme místa v následujících kurzech:

 

Francouzština:

A1: čtvrtek (18:00 – 19:30) --> PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena: 1 200,- pro členy CLS, 1 500,- pro nečleny

 

Němčina:

B1: čtvrtek (18:00 – 19:30) --> PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena: 1 200,- pro členy CLS, 1 500,- pro nečleny

 

Přihlašování probíhá od 10. 2. 2019 (18:00) prostřednictvím webového formuláře (klikněte na "PŘIHLAŠOVÁNÍ" vedle Vámi zvoleného kurzu). Pro otevření konkrétního termínu kurzu je zapotřebí přihlášení 8 lidí, maximální počet je 13 účastníků.

Upozorňujeme, že registrace na jazykový kurz je kompletní až po zaplacení kurzovného (od té chvíle máte při nadbytku zájemců jisté své místo na kurzu).

Kurzy začínají v týdnu od 11. 3. 2019

Platby jsou přijímány formou převodu na účet (bližší informace budou zájemcům zaslány na e-mail nejpozději do 8 hodin od registrace). Pro možnost využití snížené ceny pro členy je nutno mít v okamžiku platby zaplacený členský příspěvek.

V případě potřeby si vyhrazujeme právo daný jazykový kurz zrušit a navrátit kurzovné.

Dojde-li ke zrušení přihlášení ze strany účastníka, vyhrazujeme si právo navrátit pouze poměrnou část kurzovného odpovídající účastníkem neabsolvovaným lekcím. Zrušit přihlášení do jazykového kurzu je možné nejpozději před začátkem druhé lekce kurzu. Posléze nárok na vrácení kurzovného účastník nemá.

Pro více informací pište na jazyky@society.cz.

Vaše Common Law Society

Generální partner

Partneři