Jak (pře)žít v prváku

Datum a čas konání: po 30.9.2019, 13:00
Místo konání: Studenstký klub Celetná
Typ akce: Jazykové kurzy (zobrazit více)

Zajímá Vás, jakými způsoby jde přežít prvák na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a zároveň jak si pořádně užít studentský život? Jak úspěšně zvládnout první zkouškové, nevypít při tom sto litrů redbullu s kafem, a pokud možno se z toho všeho nového nezbláznit? Nebo snad jen toužíte vědět, kam odpoledne po škole vyrazit s kamarády na nejlepší pivo v Praze, či máte jiné dotazy na studenty fakulty?

Ať už se Vám nehodilo nebo nechtělo jet na žádný z mnoha seznamováků, případně se chcete ještě dozvědět další tipy bezprostředně před nástupem, tak je tohle právě pro Vás!

Studentský spolek Common Law Society Vás srdečně zve na posezení, které Vám pomůže se začátky na právech, a kde se dozvíte něco přímo od čerstvých absolventů prvního ročníku s těmi nejčerstvějšími zkušenostmi. Dozvíte se různé tipy a triky užitečné ke studiu i mimo něj. K dispozici budete mít různé studijní materiály. Hlavně však budete mít příležitost se po celou dobu na cokoliv zeptat!

Celým odpolednem Vás provedou Verča, Lucka a David.

Abychom Vám mohli co nejvíce odpovídat a věnovat se jednotlivým dotazům, bude kapacita omezena na 25 míst. Přihlašování probíhá od neděle 15. 9. 2019 18.00.

Akce se koná den před začátkem školy v pondělí 30.9. od 13:00 v prostorách Studentského klubu Celetná na adrese Celetná 562/20, Praha 1, Staré Město.

 

Těšíme se na Vás!

Studentský spolek Common Law Society
 

 

Generální partner

Partneři